Uvettig båtkjøring med barn ombord

Uvettig båtkjøring med barn ombord

Sommeren er tiden da det skjer flest ulykker på sjøen. Og mange av ulykkene skyldes uvettig båtkjøring. I dette tilfellet var det et under at båturen gikk bra.

Var her om dagen på VIlla Malla på Filtvedt i Hurum. De har nydelig mat og er dessuten en flott plass for «båtspottere».

Som fotograf  kommer du tett på båttrafikken på Villa Malla.

I dette tilfellet hadde faren tatt seg noen glass, og lot kanskje derfor datteren på rundt ti år kjøre båten hjem. Like utenfor Villa Malla ruser ungen opp motoren og båten bykser avsted på bølgene i en vanvittig fart. Det verste var at en av ungene lå usikret i baugen av båten. Det var et under at det gikk bra.

La bildet være til skrekk og advarsel på hvordan det ikke skal gjøres.

Med håp om en flott og SIKKER båtsommer!   :-)

Hjelper deg gjerne med å ta gode bilder
Ta kontakt med Trond Heggelund på mobiltelefon  + 47 90 12 80 60.

E-mail: Klikk her!

Her er noen av kundene som har benyttet Trond Heggelunds tjenester.

Tags: , , , , , ,

Related posts

Leave a Reply

CommentLuv badge

Copyright © 2010 Trond Heggelund. All rights reserved. Materialet på dette nettstedet er omfattet av åndsverklovens bestemmelser. Uten særskilt avtale direkte med Trond Heggelund (utgiver) er enhver kopiering, lagring, eksemplarfremstilling og tilgjengeliggjøring bare tillatt i den utstrekning det er hjemlet i lov. Utnyttelse i strid med lov eller avtale kan medføre erstatningsansvar, og kan straffes med bøter eller fengsel.

Følg meg på bloglovin | Blogglisten | Blopp.no | Fotobloggar

Bloggurat

More in Båter (9 of 12 articles)